Kauniaisten PS hallitus

06.11.2019

Hallitukseen valittiin minun lisäksi Jarkko Huttunen ja Matti Soirinsuo
08.06.2015Eduskunta-avustaja
30.01.2020Kauniaisten PS taloudenhoitaja
06.11.2019Kauniaisten PS hallitus
13.05.2019Rakennusvaliokunta
16.01.2019Kauniaisten PS taloudenhoitaja
08.11.2018Kauniaisten PS hallitus
31.01.2018Kauniaisten PS taloudenhoitaja
07.11.2017Kauniaisten PS hallitus
14.08.2017HSY hallituksen varajäsen
12.06.2017Rakennusvaliokunta

Siirry arkistoon »